Ha szeretnél egy vidám, motivált és fiatalos csapat tagja lenni, ahol már több generáció óta hiszünk abban, hogy

„az emberi élet minden pillanatához kínálható egy alkalomhoz illő sütemény”.

Ha lelkes, pörgős, vidám, mosolygós személyiség vagy, aki igényesen, elhivatottan végzi munkáját .

Ha szívesen kommunikálsz , és hamar meg is találod a közös hangot a vendégekkel, mindemellett nagy teherbírású személyiség vagy, aki szívesen dolgozik csapatban,

akkor Nálunk a helyed, ne habozz jelentkezni!

Nálunk egy percig sem fogsz unatkozni , feladataid a következők lesznek:

  • az üzletbe betérő vendégek színvonalas kiszolgálása , rendelésfelvétel,
  • sütemények és fagylalt értékesítése, cukrásztermékek igényes csomagolása,
  • árukezelés: süteményfeltöltés,
  • pénztárkezelés,
  • háttérmunkálatok elvégzése: üzlet rendben tartása, süteményes pult tisztán tartása.

Téged várunk, ha (álláshoz tartozó elvárások):

  • középiskolai végzettség/ érettségi,
  • van kereskedelmi tapasztalatod , melyet szívesen kamatoztatnál nálunk,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és kedvesen, türelmesen kommunikálsz,
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás, nagy teherbíró képesség,
  • vásárlóorientált szemlélet, igényes, ápolt megjelenés,
  • debreceni vagy környéki lakhely

Előnyt jelent, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • több éves tapasztalat kereskedelmi területen, referencia,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • dohányzásmentes munkahely vagyunk, előny, ha te sem dohányzol.

Szorgalmadat, nagy teherbírásodat, kitartásodat az alábbiakkal honoráljuk (amit kínálunk):

  • tiszteljük és megbecsüljük munkádat, melyre hosszú távon számítunk, dolgozói kártya programunknak köszönhetően többek között ingyenes kondi bérletet és más kedvezményeket is kapsz, hogy aktívan pihenhess!
  • kedvezményes süteményvásárlás, kávéfogyasztás,
  • versenyképes bérezést kínálunk,
  • kiszámítható, teljes munkaidős munkavégzés éjszakázás nélkül, a belváros szívében!
  • nyugodt- rendezett, barátságos munkakörnyezetet biztosítunk számodra

önéletrajzodat a bérigény megjelölésével, és motivációd összefoglalásával

az alábbi email címre várjuk:

kismandulamunka@gmail.com